DAIVA JOGA STUDIJĀ, CEĻOJUMS UZ SIRDSTELPU ✨️ 💞


Piektdien, 10.februārī plkst.18.00-21.00.

Pieteikšanās, rakstot uz info@daivajoga.lv vai zvanot tel.: 27882681 līdz ceturtdienas (09. 02.) vakaram.
Dalības maksa: 25,- Eur

🦋
Sirdstelpa ir vieta, kur mīt dvēsele. Brīžam gan šķiet, ka esam zaudējuši atmiņu par to, kā un kas tas ir “mīlēt”, un patiesībā mūsu dvēseles uzdevums ir to iemācīties no jauna. Cilvēki meklē atbildes uz sasāpējušiem jautājumiem, mierinājumu, iedvesmu vai dziedināšanu. Kāpēc gan neizmantot iespēju vērsties pie mūžsena resursa – minerālu un kristālu pasaules?
🦋
Daiva joga studija kopā ar Kristālu praksi piedāvā ceļojumu uz Sirdstelpu – vērsim to vaļā, ieiesim savā Sirdstemplī, mēģināsim nojaukt žogus, ja tādi sabūvēti, vai vismaz kaut nedaudz pavērt vārtiņus. Paskatīsimies, kas tur iekšā, kas jāpalaiž laukā, kas jāsamīļo un kam jāiedod vieta šeit un tagad.
💖
Pienācis laiks sevi mazliet palolot – ļausimies savu sajūtu pasaulei un krāsaino kristālu burvībai. Pastrādāsim ar sevi  un priekš sevis un mazliet iepazīsim minerālus, kas palīdz kausēt sirds ledu, dziedēt aizvainojumus un atvērt sirdi mīlestībai. Jā, un arī izšķirties ar godu...
Daiva joga studijā viesosies Kristālu prakse un būs Tavs pavadonis šajā procesā.
Pieteikšanās, rakstot uz info@daivajoga.lv vai zvanot tel.: 27882681 līdz ceturtdienas (09. 02.) vakaram.
Dalības maksa: 25,- Eur.

Aicinām uz pasaku terapijas metodikā balstītu praktisku semināru “Attiecību arhetipiskie sižeti” 

Norises laiks: 2023.gada 5.februāris, pl 11:00 – 17:00 Studijā “Daiva Joga”, A.Čaka ielā 103/4
Dalības maksa: 35 eur
Pieteikšanās: info@daiva.joga.lv; liga.mellupa@gmail.com; tālr. 29338614 (Līga)

Pateicoties pasaku terapijas metodikai, kuru izstrādājusi Tatjana Zinkeviča, Starptautiskās Pasaku Terapeitu asociācijas vadītāja, psiholoģijas doktore un neskaitāmu grāmatu autore, mums ir iespēja ielūkoties dziļi attiecību arhetipiskajos sižetos, kas ierakstīti pasakās un teikās, stāstot par mīlestību starp vīrieti un sievieti, sarežģītajiem mīlestības ceļiem un attiecību noslēpumiem.
Jebkuras attiecības ir kā pavediens starp vīrieti un sievieti, kurš veidojas un stiprinās pēc noteiktiem likumiem jeb seniem, sakrāliem kodiem, kuri ierakstīti vīrišķajos un sievišķajos arhetipos un to savstarpējā mijiedarbībā. Šajā seminārā mēs iepazīsim septiņus arhetipiskos sižetus attiecībās, kuri, zinām mēs par tiem vai nē, ir katru attiecību sastāvdaļa un likumsakarīga attiecību attīstības un pilnveides atslēga.
Šoreiz runāsim un praktiski darbosimies ar sev svarīgām situācijām:
- Sievišķie un vīrišķie universālie arhetipi, to mijiedarbība. Ko meklē vīrietis attiecībās un ko – sieviete? Senās lomas un pienākumi vienam pret otru attiecībās;
- Septiņi attiecību arhetipi, lamatas, kas saistītas ar katru no sižetiem un mācību stundas, kas jāapgūst, sava iestrēgušā sižeta dziedināšana;
- Biijušo attiecību saišu enerģētiska pabeigšana, pateicība par iegūtām mācību stundām;
- Smilšu terapijas sesija “MĒS - resurss”;
- Apgūsim arī vairākus praktiskus paņēmienus, ar kuru palīdzību uzlabot attiecības jau šodien.
- Saruna ar metaforiskajām kārtīm savas situācijas dziļākai izpratnei.
Semināru vada: Līga Mellupa, Mg. Educ., Pasaku terapeits, Astropsihologs, Timeline Healing praktiķis.

Meditācijas “Sirds lotusa uzplaukšana”


Daiva joga studijā, sevis mīlestība un pieņemšana – 03.02.2023.

Dalības maksa: Eur 15
Pieteikšanās pa tālr. 27882681 vai 26426471


"Mērķis ir aptvert sevi un patiesību sevī, gaismu sevī un brīnišķo Dieva dabu sevī. Tā ir Tava Dvēsele." (Kundalini jogas meistars Jogi Badžans)

Sirds čakras Anahatas 12 ziedlapiņas - prieks, miers, laipnība, pacietība, mīlestība, harmonija, skaidrība, līdzjūtība, šķīstība, sapratne un svētlaime. Apzinoties dažādus negatīvus emocionālos stāvokļus (bailes, aizvainojumus, nepiedošanu, dusmas, vilšanos, skumjas, naidu, nemieru u.c.), kas traucē būt harmoniskā saiknē ar Sirds enerģijām, vizualizācijas meditācijās ļausimies dziļai transformācijai sevī, lai Tavā sirdī uzplauktu un ziedētu brīnumains, skaists un dievišķās enerģijas piepildīts Mīlestības Zieds.

Meditāciju tēmas:

💚 Sevis mīlestība un pieņemšana – 03.02.2023.
💚 Piedošanas dziedinošais spēks
💚 Maigums un iekšējais klusums
💚 Mīlestības gaisma
💚 Harmoniskas attiecības
💚 Dvēseles miers un vienotība
💚 Beznosacījumu mīlestības plūsma
💚 Augstākā Es ceļš un pielūgsme
💚 Dvēseles templis un dievišķā Gaisma
💚 Prieka un mirdzums uzplaukums

Katras nodarbības sākumā praktizēsim senas un dziedinošas Kundalini jogas meditācijas (elpošanas tehnikas un/vai mantru skandēšanu), lai sevi iepazītu, atslābinātos un noskaņotos vizualizācijas-skaņas meditācijai.

Sirsnīgi gaidīti miera, mīlestības un pašizziņas meditācijās, kur Tevi ievadīs skaņas un vārdi💜 Nodarbības paredzētas gan iesācējiem, gan ilggadīgiem meditētājiem.

Meditācijas vada jogas un meditāciju skolotāja Devta Hari Kaur (Judīte Zapolska)

Gongu sesija.

Daiva Joga studijā, piektdien 27. janvārī, plkst. 19.00 - 21.00

Maksa par meditāciju 25€
Pieteikšanās zvanot 27882681 vai
Pieteikties

Gonga meditāciju vada: Kundalini jogas pasniedzēja un gongu meistare Devta Hari Kaur (Judīte Zapolska) un šamanisko meditāciju praktiķis Deva Hari Singh (Gintaras Zapolskas).


Gonga skaņa rada iekšējo skaņu, kā arī ārējo skaņu. Tieši šī duālā skanēšana ir tā, kas klausītājus ieved dziļā savas esības piedzīvošanā, tādējādi katram cilvēkam Gonga skaņas kļūst individuāli unikālas."
Mehtab Benton
Gongu seanss ir gan atslābinoša meditācija, gan dziedinošs, meditatīvs, garīgs un fiziski transformējošs process, kas maina cilvēka vibrācijas un atjauno dabisko iekšējo līdzsvaru, atmodina organisma iekšējās rezerves un pašatveseļošanās iespējas.
Ikviena Gongu meditācija ir sava veida sakrāla telpa, kurā notiek spēcīga sevis apzināšanās un iekšējs transformācijas piedzīvojums, tādēļ lielu lomu spēlē pirms meditācijas izteiktais nodoms un ļaušanās skaņām un vibrācijām plūst caur sevi. Gongs ir Visuma skaņu vibrācijas, kas mūs tuvina savai intuīcijai, radošumam, manifestācijas iespējām, uztveres jūtīgumam un dziļām dvēseles alkām pēc garīgas izaugsmes un saplūšanas.
Daži no būtiskākiem ieguvumiem, piedoties Gongu meditācijā:
🤍 varēsi ieklausīties Visuma skaņās un meditatīvā stāvoklī sadzirdēt Dvēseles balsi, apzināties iekšējo mieru un iepazīt sevi "šeit un tagad",
🤍 sajutīsi dziļu relaksāciju un prāta attīrīšanos, mazināsi stresu un spriedzi ķermenī,
🤍 spēsi dziedināt dziļus emocionālus blokus ar Mīlestības plūsmu, līdzvarosi un stabilizēsi nervu sistēmu,
🤍 ļausi bloķētai Dzīvības enerğijai brīvi plūst pa smalkajiem enerğijas kanāliem, lai stiprinātu fizisko, mentālo un emocionālo ķermeni.
Ja vēlies pabūt ar savu Augstāko Es, atjaunot harmoniju un savienoties ar Dievišķo, Radītāja jeb Avota enerğiju, tad esi mīļi aicināts iegremdēties Gonga, Tibetas dziedinošo bļodu un etnoinstrumentu dziedinošajās skaņās un vibrăcijās. 🕉
🙏 Lūgums ğērbties ērti, vēlams dabīga materiāla drēbēs, kas piemērotas meditācijai guļus. Gongu meditācija piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem meditētājiem.


Japāņu tradīcijas Reiki 1. līmeņa seminārs

21. un 22. janvārī no plkst. 11.00 līdz 17:00,  Pieteikties, zvanot pa tālruni 26140029.

Semināra izmaksas - ziedojumi:
Standarta semināra cena ir 70 EUR.
Studentiem, skolēniem un pensionāriem 50% atlaide.
Ģimenēm 50% atlaide, nākot divatā.
Mācekļiem, kas jau ieguvuši Reiki izglītību pie cita Skolotāja, 50% atlaide.
Ziedojuma summu var sadalīt vairākos maksājumos.
Ziedojumu var veikt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu uz biedrības "Spēkavieta" kontu. Papildus informācija: www.spekavieta.lv

Reiki tulkojumā no japāņu valodas nozīmē universālā (dzīvības) enerģija.Tā ir mums katram un visur. Šī enerģija nevar kaitēt, tās nevar būt par daudz.
Reiki enerģija ļauj (palīdz) cilvēka prātam un ķermenim dziedināt sevi. Reiki 1. līmeņa seminārā, ko sauc par "Šjoden", jūs apgūsiet pamata
meditācijas un dziedniecības prakses un pēc semināra varēsiet patstāvīgi un uzreiz praktizēt Reiki.
Par semināra norisi:
Semināru vadīs Reiki Meistare-skolotāja Iveta Blaua.
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta!

Daiva Joga studijā jauns Kundalini jogas nodarbību cikls -ZEME, UGUNS, ŪDENS, GAISS

Nodarības vada Anita Shubhpreet Kaur
Pieteikšanās zvanot, vai rakstot SMS T-29299022

12.janvāris -ZEME UN MENTĀLĀ LABSAJŪTA

19.janvāris -UGUNS UN FIZISKAIS ĶERMENIS

26.janvāris -ŪDENS UN EMOCIJAS

2.februāris -GAISS UN GARĪGĀ IZAUGSME

Pasaule un arī cilvēks sastāv no šiem 4 pamata elementiem, un katrs no tiem nodrošina mūsu labsajūtu savā plānā: mentālajā, fiziskajā, emocionālajā un garīgajā. Ja mēs spējam sabalansēt visus šos elementus – mēs esam laimīgi, apmierināti, dzīvespriecīgi, enerģiski un pozitīvi.

No 12.janvāra katru ceturtdienu plkst 19:00 Daiva Joga studijā būs iespēja izzināt, kā katrs elements ietekmē mūsu dzīvi un labsajūtu, un apgūt praktiskus instrumentus, kā tos ikdienā sabalansēt.

Kundalini jogas rīta prakse dvēselei, prātam un ķermenim – Ūdensvīra laikmeta Sādana

Dalības maksa: ziedojumi. Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot pa tālr. 26426471

7. janvārī, 4.februābrī, 4. martā- sestdienās, plkst.6.00 - 8.30

Rīta Sādana ir  dzila un garīga jogas prakse, kas sastāv no: 

-Džapdžī Sāhib - Guru Nānaka Dziesma Dvēselei

-Krijas jeb Kundalini jogas vingrojumu kompleksa, kam seko īsa relaksācija šavāsanā Tibetas bļodu skaņās   

 -Meditācijas - mantru skandēšanas, lai ievibrētu ķermeni un prātu vienotā ritmā ar Augstāko

“Vislielākais ieguvums no Sādanas ir tas, ka cilvēku kļūst neuzvarams. Sādana ir uzvara pašam pār sevi, tā ir uzvara pār laiku un telpu. Pieceļoties agri, tu uzvari laiku, un, pildot Sādanu, Tu uzvari telpu. Tāda ir Sādana. Un sanākot uz Sādanu grupā, tu sevi bagātini daudzos veidos.” (Jogi Badžans)  

Sādana jāveic pirms saules lēkta, jo tad mēs esam vistuvāk Dievam, un jebkas, ko darām, iegūst trīskāršu efektu. Tā ir brīnišķīga, sevis apzināšanās, zemapziņu attīroša un transformējoša prakse. Sādanas grupas enerģija un atbalsts dod iespēju sajust savus spēkus, bagātināties garīgā pieredzē, augt un uzvarēt pašam sevi. Ļauj, lai Dvēsele atveras Dievišķai Gaismai un Mīlestībai!  

Sādanu vada kundalini jogas skolotājas Anita Shubhpreet Kaur vai Judīte Devta Hari Kaur. 

P.S. Lūgums ģērbties ērti, vēlams dabīga materiāla, gaišās drēbēs un paņemt līdzi galvassegu.

Kundalini jogas cikls “Iepazīsti sevi - 10 Gaismas ķermeņi”

Daiva jogas studijā otrdienās pl. 19.00-20.30 no 2022. gada decembra līdz 2023. gada februārim.

Nodarbības cena: 12 eur (viena nodarbība); 40 eur (4 reižu abonements).  Pieteikšanās: tel. 26426471

Sat Nam, mīļie jogotāji un meditētāji! Mīļi aicinu pievienoties jaunam Kundalini jogas ciklam “Iepazīsti sevi - 10 Gaismas ķermeņi” Daiva jogas studijā.

Kundalini jogā uzsver, ka cilvēkam ir ne tikai fiziskais ķermenis, bet vēl vairāki citi smalko enerģiju jeb Gaismas ķermeņi. Katram no šiem ķermeņiem piemīt sava numeroloģiskā vibrācija, spējas, īpašības un nozīme kopējā dzīves ceļā un garīgajā virzībā. Gaismas ķermenis var būt novājinātā pozīcijā, neapzināts vai disharmonijā ar citiem ķermeņiem.  

Desmit Gaismas ķermeņi:

1. Dvēseles ķermenis

2. Negatīvais prāts

3. Pozitīvais prāts

4. Neitrālais prāts

5. Fiziskais ķermenis

6. Arkas līnija

7. Aura

8. Prāniskais ķermenis

9. Smalkais ķermenis

10. Mirdzošais ķermenis    

Cikla “Iepazīsti sevi - 10 Gaismas ķermeņi” fokuss:  

- harmonizēt enerģijas katrā no desmit ķermeņiem, lai tos izmantotu kā garīgās izaugsmes instrumentu;  

- neliels teorētisks ievads par katru no Gaismas ķermeņiem, tā izpausmēm disbalansa un līdzsvarotā stāvoklī;  

- ieskaits par katra skaitļa skaidrojumu jogas numeroloģijas sistēmā, lai apzinātos savu dzīves misiju un piepildījumu;

- izpētīt un iepazītu savu Dvēseles, Karmas, Dāvanas, Liktens un Dzīves ceļa skaitli.    

Katram no 10 Gaismas ķermeņiem praktizēsim atbilstošas Kundalini jogas krijas (vingrojumu kompleksus), āsanas, meditācijas un mantras. Kā jau ierasts, dziļajā relaksācijā aicinu izbaudīt Tibetas dziedinošo trauku skaņās, kas nostiprina jogas pieredzi, līdzsvaro enerģijas un piepilda no jauna!

Nodarbībās aicināts piedalīties ikviens, neatkarīgi no jogas pieredzes vai fiziskās sagatavotības!

Mīlestībā,

Devta Hari Kaur / Judīte

P.S. nedaudz par mani:

Ø Kundalini Research Institute - starptautiski sertificēta Kundalini jogas instruktore, pabeigta 2. līmeņa apmācība  

Ø Meditative Healing Programme - 2.līmena meditatīvās dziedināšanas praktiķe

Ø 3 moduļu padziļināta Skaņas terapijas apmācība "Dziedinošā skaņa", gongu meistare 6 gadu pieredze Kundalini jogas pasniegšanā un 7 gadu pieredze skaņu meditāciju vadīšanā

Daiva Joga studijā OSHO Kundalini meditācija

OSHO Meditācijas vadīs Sarmīte Surjadži.

Dalības maksa ar abonementu, vai 12€.  Pieteikšanās zvanot, vai rakstot SMS uz  tālr. 27882681

13.janvārī, piektdien plkst.18-00-19.30,

30.janvārī, pirmdien plkst. 19.15-20.30

OSHO Kundalini meditācija.

Šī ir OSHO Dinamiskajai meditācijai radniecīga un ļoti mums iemīļota meditācija. Vēl Vecajā gadā nokratīsim visu nevajadzīgo, atbrīvosim vietu jaunai pieredzei "Un, kad Jūsu akmenscietā būtība kļūs plūstoša, Jūsu ķermenis tai sekos."

OM CHANTINGS , DAIVA JOGA STUDIJĀ JANVĀRĪ.

13.01.2023 plkst.19.30-20.30,  

16.01.2023 plkst. 19.15-20.15,  28.01.2023 plkst. 18.00-19.00.

Pieteikšanās zvanot vai rakstot SMS 27882681

OM ir pirmatnējā radīšanas skaņa, augstākā un tīrākā vibrācija. OM ietver izpausto un neizpausto Realitāti (Dieva izpausmi formā un ārpus tās).Tā ir vienīgā neduālā skaņa, kuru sauc par Anahatas skaņu (Sirds čakras skaņu). Om skandēšana ir viens no labākajiem veidiem, kā ieviest vienotības vibrāciju visa radītā dažādībā un panākt nevainojamu pilnīgumu katrā šūnā. Ieguvumi: - attīra un pārveido negatīvo enerģiju pozitīvajā; - apstādina joņojošo prātu un emocijas: - iedveš miera sajūtu un līdzsvaru; - paaugstina apkārtējās vides un planētas vibrācijas un apziņu. Meditāciju vada Sarmīte Surjadži